لطفاً چند لحظه منتظر بمانید..!
امروز، دوشنبه، 20 آذر 1396 - 16:52

جستجوی عبارت

نمی‌دانید؟ بپرسید!

اگر با جستجوی سایت موفق نشدید عبارت مورد نظر را پیدا کنید، عبارت مخفف و تلفن همراه‌تان را در فرم زیر وارد کنید تا کمتر از 24 ساعت معنای عبارت برای شما پیامک شود.

علامت اختصاری، حروف اختصاری، کوته‌نگاشت، سرنام یا سرواژه در واقع کوتاه شدهٔ یک عبارت می‌باشد که به آن مخفف می گویند و معمولاً آن را از حروف اول یک کلمه یا عبارت می‌سازند.
مخفف دات کام اولین و جامع ترین پایگاه فرهنگ لغت از کلمات اختصاری در زمینه کامپیوتر، تکنولوژی، سازمانی، پزشکی و... است.
بانک اطلاعاتی این سایت، شامل بیش از ۳,۵۰۰ عبارت مخفف با توضیحات فارسی می باشد. همچنین در بخش جستجوی پیشرفته این سایت، بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ کلمات اختصاری برای جستجو وجود دارد.

نرم افزار مخفف را در سیستم عامل هایداشته باشید.

مخفف FUP

Fair User Policy

سیاست مصرف منصفانه FUP: این سیاست فنی می‌تواند کیفیت و ثبات سرویس اینترنت را تضمین کند. درمجموع، ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت ضوابط سیاست مصرف منصفانه را بر اساس میزان عرف و رایج استفاده در میان کاربران و نیازِ واقعی آنان تعیین می‌کنند. به همین دلیل، اطلاع دقیق کاربران از ضوابط FUP در این سرویس‌ها ضرورت دوچندان پیدا می‌کند و هر سرویس‌دهنده موظف است شرایط مصرف منصفانه در خدمات اینترنتی خود را به روشن‌ترین شکل ممکن به اطلاع کاربران برساند. در این حالت اگر در هر یک از سرویس‌های موردنظر، حجم مصرفی مشترک از مصرف منصفانه ماهانه‌ی تعیین‌شده عبور کند، سرعت کاربر تا حداقل سرعت 128Kbps کاهش می‌یابد، یا مشترک برای حفظ سرعت کنونی خود می‌تواند نسبت به خرید بسته‌های ترافیک اضافه اقدام کند.
FUP
جدید ربات مخفف!! با ارسال کلمه مخفف به ID تلگرام mokhafaf_bot همان لحظه عبارت کامل آن را دریافت کنید !