لطفاً چند لحظه منتظر بمانید..!
امروز، جمعه، 3 آذر 1396 - 13:10

جستجوی عبارت

نمی‌دانید؟ بپرسید!

اگر با جستجوی سایت موفق نشدید عبارت مورد نظر را پیدا کنید، عبارت مخفف و تلفن همراه‌تان را در فرم زیر وارد کنید تا کمتر از 24 ساعت معنای عبارت برای شما پیامک شود.

علامت اختصاری، حروف اختصاری، کوته‌نگاشت، سرنام یا سرواژه در واقع کوتاه شدهٔ یک عبارت می‌باشد که به آن مخفف می گویند و معمولاً آن را از حروف اول یک کلمه یا عبارت می‌سازند.
مخفف دات کام اولین و جامع ترین پایگاه فرهنگ لغت از کلمات اختصاری در زمینه کامپیوتر، تکنولوژی، سازمانی، پزشکی و... است.
بانک اطلاعاتی این سایت، شامل بیش از ۳,۵۰۰ عبارت مخفف با توضیحات فارسی می باشد. همچنین در بخش جستجوی پیشرفته این سایت، بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ کلمات اختصاری برای جستجو وجود دارد.

نرم افزار مخفف را در سیستم عامل هایداشته باشید.

مخفف SRE

Sadra Rayan Ebtekar

شرکت صدرا رایان ابتکار در نیمه دوم سال 87 از اعضای انجمن مخترعین و هسته علمی دانشگاه با هدف ارائه محصولات و خدمات متنوع در زمینه فناوری اطلاعات و انجام کارهای تحقیقاتی و اجرای ایده های نو و با شعار ناشدنی ها را به ما بسپارید تاسیس گردید .

این گروه با ساماندهی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و بهره گیری از دانش روز دنیا، فعالیت گسترده ای در زمینه تولید و ارائه نرم افزار(وب – موبایل - دسکتاپ)، تجهیزات و خدمات تخصصی در چارچوب گروه Security ،Software Licensing & Hardware Equipment ،Network ،VoIP دارد. حضور سه تیم 1) گروه نرم افزاری نفس (نرم افزار فناوران سیستم) تحیل ، طراحی و کد نویسی – 2) گروه امنیتی واکسن (آنتی یروس ، شبکه و ISMS، دوربین ، دزدگیر و ...) – 3)گروه بازرگانی و پشتیبانی( تجهیزات سخت افزاری و خدمات تخصصی) و همچنین همکاری نزدیک با شرکتهای معتبر کشور توان فنی و اجرایی بالایی را برای این شرکت در زمینه اجرای پروژه های بزرگ فراهم نموده است.
جدید ربات مخفف!! با ارسال کلمه مخفف به ID تلگرام mokhafaf_bot همان لحظه عبارت کامل آن را دریافت کنید !