مخفف

مرجع کلمات و اصطلاحات اختصاری

مخفف GSA

Gold Smart Apple

شرکت سیب طلایی هوشمند از سال ۱۳۸۵ در زمینه واردات و فروش محصولات و لوازم جانبی Apple، با ارائه خدماتی متمایز در امور پشتیبانی و خدمات پس از فروش، بصورت گسترده در کل کشور فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

در همین راستا این شرکت منطبق و همسو با قوانین سازمان حمایت از مصرف کننده، با بکارگیری دانش فنی پرسنل مجرب و متخصص، استفاده از ابزارهای مفید و مؤثر بازرگانی و قرار دادن منشور اخلاق سازمانی و رعایت اصول مشتری مداری و متولیان بازار هدف به عنوان سر لوحه کار خود ، توانست سهم قابل ملاحظه‌ای از فروش محصولات Apple و لوازم جانبی در سراسر کشور به ویژه در سطح بازار تلفن همراه تهران را از آن خود سازد. کسب بالاترین میزان اعتماد خریداران و متولیان بازار تلفن همراه، از توفیقات شرکت سیب طلایی هوشمند در این سال ها بوده است.

شرکت سیب طلایی هوشمند در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ مجوز رسمی و قانونی واردات، فروش و خدمات پس از فروش محصولات Apple از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید. پس از عملیاتی شدن طرح رجیستری موبایل در راستای مبارزه با قاچاق تلفن‌های همراه در ایران، تنها محصولاتی قابل استفاده کاربران خواهند بود که از مبادی قانونی وارد کشور شده باشند و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خدمات پس از فروش مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده باشد. شرکت سیب طلایی هوشمند با بهره ‌گیری از تجارب کسب شده در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات Apple طی سالیان گذشته ، وجود شعب متعدد در سطح کشور و اتکاء به نیروهای متخصص و فنی این حوزه، تصمیم به برقراری یک پایگاه تخصصی خرید اینترنتی محصولات Apple و لوازم جانبی آن بر مبنای آخرین تکنولوژی و متدهای روز دنیا نموده است. این مهم در راستای حفظ حقوق مشتریان ایرانی و ارکان نظام‌مند فروش اینترنتی و ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش و محصولات با گارانتی Apple، در بستر فضای مجازی با آدرس اینترنتی (https://www.Apple.ir) انجام پذیرفته است.
GSA
ارسال نظر

ارسال نظر