مخفف

مرجع کلمات و اصطلاحات اختصاری

مخفف ETS

Euro Truck Simulator

ETS نام بازی شبیه سازی توسط SCS Software است که در اواخر سال 2012 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این بازی شما را به دیدن کشورهای زیبا و دیدنی اروپا نظیر لهستان، اسلواکی، مجارستان، برلین، مادرید، پاریس، آمستردام و غیره خواهد برد و شما را در نقش راننده خودروهای سنگین قرار خواهد داد تا به وسیله خودروی خود محموله هایی را بین کشورها و حتی شهرها حمل کرده و به مقصد برسانید. در این نسخه از بازی ساختمان ها و پیشرفت های زیادی به چشم میخورد و از میان آنها می توان به چرخه روز و شب دینامیک، محموله های و شرکت های جدید، بیش از 1000 مدل های طراحی شده جدید و … نام برد.

Euro Truck Simulator 2 با در بر گرفتن محموله های زیاد و نقشه های پهناور بازی، شما را بیش از 20 ساعت سرگرم خواهد کرد. این بازی شما را به دیدن جاده ها و منظره های چشم نواز شهرهایی نظیر ورشو، کراکوف، استراوا، بوداپست، کوشیتسه و شهرهای دیگر خواهد برد. به ثمر رساندن ماموریت ها در بازی مستلزم سرعت، اسقامت و مهارت هر چه بیشتر در بازی است و اگر در به موقع رساندن محموله های محول شده به شما، کوتاهی کنید ممکن است خبری از حقوق نباشد و از آن بدتر اعتبار شرکت شما بخاطر آن در خطر بیفتد.

در این بازی سعی شده تمام المان های واقع گرایانه افزوده شود و علاوه بر آن جزئیات گرافیک بازی نسبت به نسخه قبل تغییرات قابل توجهی به خود داشته است. همچنین چرخه روز و شب دینامیک نیز به بازی افزوده شده تا به واقعی به نظر رسیدن هر چه بیشتر بازی کمک کرده باشد. این بازی شما را به رانندگی تریلی های مختلف دعوت خواهد کرد و البته این رانندگی چندان سهل و آسان به نظر نمی رسد و برای به پایان رساندن به موقع ماموریت های محول شده به شما، باید نهایت تلاش خود را به خرج دهید.
ETS
ارسال نظر

نظرات کاربران

فواد خوانساری در 11 آبان 1399 گفته:
عالی بفرس برام بازی شو

ارسال نظر